Kurzy první pomoci pro firmy, školy i složky IZS

Nabízíme základní i specializační kurzy první pomoci a praktické záchrany pro firmy, školy i složky IZS. Po nezbytné teoretické přípravě je v našich kurzech kladen důraz na praktický nácvik a osvojení potřebných dovedností. Kurzy lze realizovat zážitkovou metodou s možností školení přímo na pracovišti nebo v terénu. Je tak možné simulovat reálné podmínky prostřednictvím modelových situací. Kurzy první pomoci jsou vedeny lektory z řad profesionálních zdravotnických záchranářů, lékařů a dalších specialistů.

Vyberte si z následující nabídky kurzů nebo se domluvíme na školení na míru přímo pro Váš pracovní kolektiv. V případě zájmu zajistíme rovněž poradenství pro vyhodnocení zdravotních rizik a komplexní dodávku zdravotnického materiálu včetně Automatizovaného Externího Defibrilátoru.

Základy první pomoci

Základní kurz první pomoci Vás připraví poskytovat první pomoc při život ohrožujících stavech. Skládá se z několika modulů, které je možné realizovat samostatně, nebo různě kombinovat.

Zjistit více
Záchranářské minimum

Kurz záchranářské minimum připraví účastníky poskytovat první pomoc při život ohrožujících stavech. Důraz je kladen na praktický nácvik a detailnější zafixování probírané problematiky.

Zjistit více
Zdravotník zotavovacích akcí

Účastníci se naučí poskytovat první pomoc při závažných stavech i běžných dětských nemocech. Součástí je i průprava v oblasti hygienických podmínek a legislativy ZA. 

Zjistit více
Kurz první pomoci v terénu

Kurz připravuje účastníky na poskytování první pomoci ve specifickém prostředí. Pořádáme zejména kurzy první pomoci u vody či v horském prostředí v létě nebo v zimě.

Zjistit více