Zajišťujeme a realizujeme akce v širokém spektru letních i zimních outdoor sportovních aktivit, v rámci ČR, ale i v zahraničí. Pořádáme prožitkové kurzy a týmové programy. Akce připravujeme jako veřejné nebo na míru dle požadavků zájemců. Programy jsou zaměřeny na všechny věkové kategorie, včetně nabídky rodinných akcí a aktivit pro děti.

Začátečníky seznámíme a pokročilé zdokonalíme v činnostech, které pomáhají rozvoji fyzické i psychické odolnosti, přátelství a teamové spolupráce. Naši lektoři jsou kvalifikovanými odborníky s bohatými zkušenostmi ve svém oboru a často nabízejí i nadstandardní provedení či lokality k opravdovému prožitku z dané aktivity.

Vysokohorská turistika

Příprava a organizace pro vysokohorskou turistiku a zajištěné cesty. Podle zkušeností účastníků realizujeme vstupní seznamovací program u nás, s následným plánováním pobytové akce různě v zahraničí.

Zjistit více
Lyžování a skialpinismus

Pro skialpinismus či skitouring nabízíme jednodenní i vícedenní seznamovací akce - intro. Podle zkušeností účastníků realizujeme program s následným plánováním túry nebo pobytové akce u nás či v zahraničí.

Zjistit více
Vodní turistika

Příprava a organizace kurzů vodní turistiky na vodáckém kanále nebo vodním toku v ČR. Základy pádlování na pevných či nafukovacích plavidlech – kajak, packraft, kanoe, raft.  Jednodenní seznamovací akce či splutí méně obtížných řek.

Zjistit více
Nádechové a přístrojové potápění

Příprava a organizace kurzů přístrojového či nádechového potápění v kooperaci se špičkovými instruktory. Nabízíme základní kurzy i pobytové akce u nás i v zahraničí.

Zjistit více
Vedení plavidel motorových a plachetnic

Příprava k samostatnému vedení plavidla, příprava ke zkouškám Vůdců motorových a rekreačních plavidel u Státní plavební správy – Plavebního úřadu.

Zjistit více