Kurzy první pomoci

Vedle rekvalifikačních a akreditovaných kurzů, nabízíme školení první pomoci pro jednotlivce, firmy, školy i širokou veřejnost. 

 

Pro firmy

Provádíme základní kurzy první pomoci pro zaměstnance včetně obsluhy AED – automatizovaného externího defibrilátoru, kurzy první pomoci pro řidiče referentských vozidel ale i specializované kurzy pro specifické podmínky, záchranářské minimum a rekvalifikační kurz Člen první pomoci.

Pro bezpečnostní sbory, agentury a další subjekty rovněž provádíme kurzy zaměřené na střelná a bodná poranění dle modelu TCCC (Tactical Casuality Combat Care).

Kurzy vedeme interaktivní formou, ale při požadavku i zážitkovou metodou včetně modelových situací.

 

Pro školy a školky

Zajišťujeme ukázky první pomoci pro nejmenší populární formou, neboť víme, že i děti často mohou zachránit život znalostí základních postupů a komunikací s tísňovou linkou. Současně je pak nutné působit preventivně pro zajištění jejich bezpečnosti.

Realizujeme specializační kurzy a výuku pro studenty základních, středních i vyšších odborných a vysokých škol. Jedná se o kurzy záchrany ve vodním prostředí, záchrana na zamrzlých vodních plochách či v nepřístupném terénu.

Pro učitele a pedagogy volného času provádíme kurzy se zaměřením na úrazy a první pomoc dětem i v systémech DVPP (další vzdělávání pedagogických pracovníků) nebo rekvalifikační kurzy ZZA – zdravotník zotavovacích akcí.

 

Pro veřejnost

Vypisujeme základní kurzy první pomoci, prevenci úrazů, závažné stavy a první pomoc dětem. Pro skupiny pak připravíme jakékoliv základní či seznamovací kurzy v celém spektru našich aktivit, jako například vodní záchrana, záchrana v horském prostředí či nepřístupném terénu nebo při motosportu.

Pravidelně organizujeme veřejné cvičení první pomoci v modelových situacích Pátek 13.  

 

Kontaktujte nás zde